צרו קשר:052-3347171

מדביר מוסמך

בית » מדביר מוסמך

לקוחות ממליצים

רן שירותי הדברה

חברת רן שירותי הדברה מספקת שירותי הדברה בצפון ,הדברה בחיפה ,הדברה בקריות ,הדברה בטבעון,הדברה ביוקנעם והדברה בעמק יזרעאל , אנו מדבירים חרקים זוחלים , מדבירים חרקים מעופפים ומדבירים מכרסמים .

שירותי “רן שירותי הדברה”  ניתנים ע”י מדביר מקצועי בעל היתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה המתבקש ע”פ חוק .

“מדינת ישראל פועלת להפחית את המפגעים התברואיים והסביבתיים הנגרמים מבעלי חיים המזיקים לאדם. המטרה היא להגיע לאיכות סביבה המתקדמת בעולם בכל הקשור לחרקים ומכרסמים העלולים לפגוע באדם, באמצעות השיטות הידידותיות ביותר לאדם ולבעלי חיים אחרים, ותוך הפחתת היקף השימוש בחומרי הדברה מסוכנים“. ציטוט מאתר המשרד להגנת הסביבה

מקצוע ההדברה אינו מתמקד רק בפיזור חומרי הדברה, אלא דורש ידע ותכנון של מערך שלם, הכולל פעולות ניטור ומניעה.

רישוי המדבירים –

תקנות רישוי עסקים (הדברת מזיקים) תשל”ה 1975 , מגבילות את העיסוק בהדברה לבעלי “היתר הדברה ” מהמשרד להגנת הסביבה בלבד

עיקרי החוק החדש – דגשים למדבירים

ביוני 2016 נכנס לתוקף החוק להסדרת העיסוק בהדברה תברואית. להלן כמה דגשים למדבירים בעלי היתר הדברה:

  1. חוק המדבירים החדש נכנס אמנם לתוקף ב-1 ביוני 2016, אך חלק מהוראותיו יכנסו לתוקף באופן מדורג רק לאחר מכן. נא עיינו בנוסח החוק ובמסמך מידע למדבירים בנושא החוק.
  2. מדביר המחזיק בהיתר הדברה לפי התקנות הישנות, יוכל להמשיך ולעסוק בהדברה בהתאם לסוג היתר ההדברה שברשותו, בהגבלות, בחובות ובתנאים שנקבעו בחוק החדש. מכתב מפורט בנושא נשלח לכל המדבירים בישראל.
  3. החל מתאריך 1 ביוני 2019 אסור יהיה להעסיק עובדי הדברה ללא רישיון או היתר מיוחד. עד אז, מותר להעסיק כעובדי הדברה רק את מי שכבר עבדו כעובדי הדברה ערב כניסתו של החוק לתוקף

להסבר מורחב ניתן לקבל מאתר המשרד להגנת הסביביה 

http://www.sviva.gov.il/subjectsEnv/PestControl/Pages/extermination-law.aspx

מזמינים מדביר ?

כשמזמינים מדביר חשוב לוודא שהוא מופיע ברשימת המדבירים המוסמכים של המשרד להגנת הסביבה, שכן פעולות הדברה כרוכות בשימוש בחומרים רעילים ודורשות ידע והכשרה מתאימים.

“רן שירותי הדברה” הינו בעל היתר הדברה בתוקף של המשרד להגנת הסביבה , והוא מתמחה בשירותי הדברת חרקים ובשירותי הדברת מכרסמים

שימו לב ! בכל אמצעי המדיה מפורסמים מדבירים רבים שאינם בעלי ידע מתאים ואין ברשותם רישיון לעסוק בתחום ההדברה

כמה בדיקות מקדימות לפני הזמנת מדביר –

  1. בקשו בשיחת הטלפון הראשונית את מספר היתר ההדברה שברשותו
  2. היכנסו לקישור הבא ובדקו האם היתר בתוקף

http://www.sviva.gov.il/InfoServices/LicencesPerMissions/Pages/Exterminators.aspx

  1. 3. כעת שיש בידיכם את כל פרטי המדביר בדקו לפני ביצוע ההדברה מי הוא אותו בעל מקצוע העומד מולכם , האם זה המדביר שדברתם איתו או עובד מטעמו שצריך גם הסמכות מיוחדות בכדי לבצע את ההדברה .

פעמים רבות מגיע קבלן משנה שהוא אינו אותו מדביר שבדקתם את פרטי רישיונו .

לסיכום –

רן חודדה, בעלי “רן שירותי הדברה” הינו מדביר מוסמך בעל היתר מספר 2149 של המשרד להגנת הסביבה , להדברת חרקים והדברת מכרסמים .

20 שנה של ניסיון בתחום אחזקת מבנים ,מקנה לרן יתרון בעבודה בשיטות IPM המתקדמת ביותר  בתחום ההדברה , הכרת נקודות החולשה של המבנים ודרך חדירתם של המזיקים לתוך המבנים עוזרת לרן שירותי הדברה להגיע לתוצאות מיטביות ולרוב ללא שימוש כלל בחומרי ההדברה או בשימוש מינימאלי של חומרי הדברה המאושרים ע”י המשרד להגנת הסביבה .

אני מבטיח לכם שקט נפשי ואחריות על כל עבודה

מדביר מוסמך

רישיון הדברה תוקף 2019

Call Now Button