צרו קשר:052-3347171

מדביר בקרית מוצקין

בית » מדביר בקרית מוצקין

שירותי הדברה בטוחים ומבטיחים

אבטחה מקיפה

הבית שנראה המקום המוגן ביותר לא תמיד הוא אכן מתפקד כך, קורה שמתפרץ מישהו הביתה ומאיים על שלוות החיים. הסיטואציה הזו יוצרת חוסר ביטחון והרס הרגשת ההגנה במקום הטבעי, בטריטוריה הפרטית המבקר הבלתי רצוי יכול להגיע לכל מקום, לקחת כל דבר שירצה ולאמץ לעצמו מכל הבא ליד, המציאות הזו הופכת להיות מאיימת יותר כאשר הפולש עושה זאת בשעה שהדיירים שוהים בבית , אז הטראומה כמעט בלתי הפיכה החשש הוא גדול, והאיום הוא מוחשי. לא ניתן לדעת מה אופיו של הפולש ואיך מתגברים עליו, אולי הוא אלים ומסוכן. במצב זה בדרך כלל כל בעל בית אחראי ישתדל לאבטח את הטריטוריה שלו בעזרת מצלמות אבטחה, מצלמות אלו מקיפות את הבית מכל הצדדים ולא נותנות לשום פולש לדלג ולהיכנס ממקום כל שהוא פנימה.

פלישה מתוחכמת מתחת לרדאר

עד כאן כשזה בן אדם המנסה לפלוש ולהיכנס פנימה, אבל כאשר מדובר בבעל חי מסוג אחר, לא בבן אדם. סוג יצירה שמצלמות האבטחה לא מצליחות לזהות, לדעת על קיומו ועל אופן פלישתו לבית פנימה, אז תחושת חוסר האונים הופכת להיות אמתית ממש, הדרך להשתלטות על התופעה נראית כמו הר בלתי עביר, לא תהיה חברת אבטחה שתוכל להבטיח כיסוי מושלם.

מה עושים?

בשביל זה אנחנו פה מבטיחים לכם אבטחה והגנה בטוחה ומבטיחה, הגנה עצמית אישית מכל חרק וזחל ומבקר קטן ולא רצוי. ההדברה שלנו תכסה אתכם מכל כיוון שרק תרצו, חומרי ההדברה שלנו עובדים בשני מישורים, האחד הריגת בעלי החיים הנמצאים בתוך הבית והשנייה דחיית כניסתם של אחרים בהמשך. בעקבות הריח שמתפשט בחלל הבית החרקים מתרחקים.

הייחודיות בחומר ההדברה שלנו הוא שהנזק שיש בחומרים אלו על בעלי החיים אינו משפיע כלל על בני האדם. מיד לאחר ההדברה תוכלו להיכנס חזרה הביתה וליהנות מחיים טובים יותר, בדרך כלל יומלץ על שהיה בחוץ כאשר הבית סגור. הריחות נספגים בקירות. פשוט כדי למקסם את התועלת של ההדברה.

החכמה היא לוודא שפניתם למדביר הנכון, זה שיודע לכוון את החומר ישר למוקד.

מדביר בקרית מוצקין

לקוחות ממליצים

Call Now Button