צרו קשר:052-3347171

מדביר בקרית ים

בית » מדביר בקרית ים

עם בוא הקיץ, מגיחים להם כל אותם זוחלים וחרקים בקרית ים מהקינים בהם שהו במשך החורף הקר. הם יוצאים לתור אחר מזונם, ובדרך כלל, הם לא יבדילו בין שטח ציבורי לבין שטח פרטי, כך שמהר מאוד נגלה את אותם הזוחלים מטיילים להם מעדנות בתוך הבית שלנו, אוכלים מפיתנו ושותים ממימינו ובאופן כללי, מרגישים מאוד בבית.

הבעיה היא שככל שהם מתרבים, אנחנו אלו שמתחילים לחוש שלא בנוח בבית המוגן שלנו. המראה של המקק הרץ ריצה מטורפת וחוצה את המטבח, או לחילופין, קבוצות קבוצות של נמלים המטיילים להם בנינוחות על השיש שלנו ומלקטים גרגרי סוכר נשכחים, אך בטעות הם לפעמים גם קופצים לבקר בתוך כוס הקפה שלנו, כל אלו גורמים לנו לתחושה שהשטח הכי בטוח שלנו נכבש בידיהם, (או במקרה זה נכון יותר לומר – ברגליהם…) של כל אותם הזוחלים.

זה הזמן להדביר את הבית… מזעיקים מדביר בקרית ים

מי אמר שצריך לאפשר לכל אותם אורחים בלתי קרואים לבלות בביתנו ולעשות בו כבתוך שלהם? כל אדם נורמטיבי, שגם אם הוא חס על בעלי החיים, יודע ש’חייו קודמים’ ועליו למגר את המכה שהשתלטה על ביתו. בדרך כלל, יפנה האדם שסובל מהתופעה אל החנות הקרובה וירכוש תרסיס קוטל חרקים וינסה לחסל את המכה ב’זבנג, וגמרנו…’ הבעיה היא שלא תמיד נבהלים כל אותם היצורים מהתרסיס, ואם הרגנו שלושה, מופיעים עוד חמישה במקומם.

במקרה שכזה, בו אנחנו מרימים ידיים אל מול אותם הזוחלים, כדאי מאור לפנות אל חברת הדברה מקומית. כך שאם אתם מתגוררים בקרית ים, עליכם לחפש מדביר בקרית ים.

איך בוחרים מדביר?

הבחירה במדביר צריכה להיעשות מתוך היכרות עם השטח. לא כל מי שרוצה להשלים הכנסה ולשם כך רוכש חומרי הדברה ללא כל אבחנה מה מותר לשימוש ביתי ומה מסוכן, הוא זה שיוכל להיות המדביר שלכם. כבר קרו מספיק אסונות בעקבות מדבירים בלתי אחראיים מן הסוג הזה. על כן, חובה לוודא כי המדביר יודע את אשר לפניו, הוא מכיר את כל הכללים והוא עובד עם כל הרישיונות המתאימים.

רן שירותי הדברה, זוהי הכתובת שלכם. צרו קשר ותיהנו מהדברה מקצועית במחיר מפתיע.

מדביר בקרית ים

לקוחות ממליצים

Call Now Button