צרו קשר:052-3347171

מדביר בקרית ביאליק

בית » מדביר בקרית ביאליק

נמאס לכם להתעורר בכל לילה לשמע זעקה נואשת העולה מחדר הילדים – אימא’לה ג’וק!!!! הג’וקים הללו השתלטו לכם על הבית וחופרים לעצמם קינים בתוך המשקופים, ובלילות יוצאים להם לטייל ברחבי הבית שלכם לחפש מזון. מסכן הילד שבדרך לשירותים באמצע הלילה יפגוש את היצור המבחיל שהופך להיות גם מפחיד בסיטואציה מעין זו, והיא זו שאחראית לקריאה ‘אימא’לה ג’וק’…

לא מוכנים לסבול יותר, מזמינים מדביר בקרית ביאליק

בקרית ביאליק בדומה לכל אזור אחר בארץ, קיימות משפחות ענפות של מקקים הנהנים לקבוע את מושבם בתוך בתים פרטיים, בחצרות, בגינות, ופשוט לחיות שם את חייהם. הבעיה עם הנטייה הזו היא שאנחנו לא ממש מוכנים לחיות בכפיפה אחת עם כל אותם הזוחלים. אז מה עושים?

ראשית, כדי למנוע את התופעה, ניתן להשתמש בכל אותם שיטות סבתא האומרות לפזר קינמון בכל הבית או לחילופין ציפורן וסודה לשתייה. כך על פי אמונתם הנמלים ואולי גם המקקים לא יסמפטו את הבית שלנו. כדאי כמובן גם לסתום את כל החורים שאנחנו מוצאים בבית ויתכן ששם מתגוררים כל אותם הומלסים שפלשו לנו אל הבית. החורים הללו עשויים להימצא ממש בכל מקום. במשקופים, במקומות שונים בקירות הבית, בין השיש לקרמיקה, ועוד. אם תשימו לב לדבר ותסתמו את אותם החורים במעט גבס, יתכן שתקטינו את הממדים של התופעה ואולי תצליחו אפילו למנוע אותה כליל.

אם לא הצלחנו למנוע את התפשטות התופעה הזו בביתנו, כדאי מאוד לפנות אל חברת הדברה או במקרה של קריית ביאליק, לחפש מדביר בקרית ביאליק ולבקש את עזרתו.
המדביר יבקש בדרך כלל לארוז את כל דברי המזון ואת כל הכלים כדי שהם לא ייחשפו אל אדי החומרים הכימיים המשמשים להדברה, כמו כן, יהיה עליכם לפנות את ארונות המטבח כי בדרך כלל ההדברה תיעשה גם בתוך הארונות, ששם זהו המוקד העיקרי של האוכל, והמקקים או הנמלים וכל שאר מרעין הבישין יודעים גם כן מהדבר.

בסיום ההדברה, יש צורך לאפשר לבית להתאוורר מעט לפני שנכנסים אליו כי אחרי הכול מדובר בחומרים מסוכנים ולא כדאי לשאוף אותם.

פנו אל רן שירותי הדברה, ולאחר ההדברה הבית יהיה שוב רק שלכם!

מדביר בקרית ביאליק

לקוחות ממליצים

Call Now Button