צרו קשר:052-3347171

הדברת תיקנים (ג’וקים)

בית » הדברת תיקנים (ג’וקים)

לקוחות ממליצים

תיקנים / ג’וקים

בארץ ידועים 4 סוגים תיקנים המזיקים לאדם :אמריקאי ,גרמני ,מזרחי ,וחום פסים , התיקנים אוכלים ממזונות האדם ומפרישים צואה על המזון. גורמים נזק באמצעות אכילת דבקים של כריכות ספרים, טפסים וכד’. מינים הנכנסים לבתים דרך מערכות הביוב, עלולים להעביר באופן מכני גורמי מחלה למזון האדם .

תיקן בודד שמסתובב במרפסת זה לא מפגע אבל תיקן שמסתובב על הקיר במסעדה לעניי כל הסועדים הוא מפגע , רן שירותי הדברה מעניקים שירותי הדברה כנגד תיקנים בחומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם , רן יגיע יבצע איתור למציאת מקום המפגע וסוג המפגע ואז יטפל בצורה הכי אפקטיבית  כנגד התיקנים תוך התחשבות בבני האדם ובאיכות הסביבה .

רן שירותי הדברה יבצע בדיקה מקדימה ומממצאי הבדיקה תיגזר שיטת הטיפול  , הטיפול לא חייב להגיע להדברה בעזרת חומרי הדברה , ואם המצב מחייב שימוש כזה , ע”י זיהוי התיקן ניתן להשתמש גם בחומרים כמעט חסרי ריח או אפילו בחומרים שלאחר ההדברה אין צורך לעזוב את הבית / משרד /עסק .

הדברה כנגד תיקנים כדאי ותעשה גם בבורות הביוב מסביב לבית (בחצר הבית באחריות בעל הרכוש ) וגם במערכות המרכזיות של העירייה (באחריות העירייה) מחוץ לבית ולא רק בתוך המבנה ,

רן שירותי הדברה יבצע סריקה בחצר הבית ויבצע טיפול בחומרים מיוחדים בעל יכול עמידות לאורך זמן אשר יקטלו לא רק את התיקנים החיים אלה גם את התיקנים החדשים שיצאו מתיקי הביצים במשך שבועות לאחר ביצוע ההדברה

רן שירותי הדברה מעניקים שירותי הדברה לתיקנים בכל אזורי השירות שלנו

  • הדברה בחיפה , הדברה בקריות הדברה בטבעון הדברה ביוקנעם הדברה בעמק יזרעאל .
  • חבר של גוק גוק
מבצע לבתים משותפים

בצעו הדברה בשטחים הציבוריים של הבניין המשותף (ועד הבית)

וקבלו 35% הנחה עבור הדברת כל דירה בבנין

  *המבצע ליום ביצוע הדברת השטחים הציבוריים בלבד

Call Now Button