צרו קשר:052-3347171

ג’וקים וכל מה שיש לדעת עליהם

בית » מאמרים » ג’וקים וכל מה שיש לדעת עליהם

ג’וקים וכל מה שיש לדעת עליהם

תיקנים / (ג’וקים)

התיקן הוא החרק השנוא ביותר ע”י בעלי בתים , ואת התואר הזה הוא קיבל בזכות ולא בחסד , המראה שלו מעורר סלידה והוא יכול להוות סיכון בריאותי חמור מאד לבני האדם .

סביבת המחיה של התיקנים היא סביבה עשירה בחיידקים , התיקנים חיים בביוב , מסתובבים בפחי האשפה ועל צואה של בעלי חיים ובעוד מקומות מזוהמים , הם נושאים את החיידקים לתוך מעונו של האדם תוך חיפוש מזון ומים ומעבירים כך את החיידקים למזונו של האדם , רוב רובם של התחלואות קשורות לחיידק הסלמונלה..

מקקים קשורים להתקפי אסטמה ואלרגיה כאשר הם נמצאים בסביבה בכמות גדולה , הרוק והשילה שלהם מכילים אלרגנים חזקים הידועים כגורמי אלרגיה ותסמיני אסתמה בעיקר בקרב ילדים .

סניטציה טובה היא המפתח העיקרי להתמודד עם מפגע של תיקנים , אך סניטציה לבד לא תמיד פותרת את המפגע ,וזה בלתי נמנע שכמה תיקנים ימצאו את דרכם לתוך הבתים , תמיד נשארים פירורי מזון ומים במקומות שאנו לא מסוגלים להגיע אליהם בזמן ניקיון , לכן חשוב לשים לב לסימני עקבות שכוללים גלילי צואה תיקי ביצים נשלים וריח לא נעים , במצב כזה אין לכם אפשרות להתמודד לבד ויש צורך להזמין מדביר מקצועי בעל רישיון שידע לזהות את סוג התיקן ולטפל בדרך המקצועית ביותר .

תוהים אך להיפטר ממקקים ?

לפניכם מספר הצעות שיעזרו במלחמה נגד התיקנים .

  1. סניטציה
  2. סגירת חריצים ופתחים
  3. יבוש מים עומדים ויבוש לחות
  4. הקדישו תשומת לב מיוחד בבדיקה בחדרי אמבטיה ושירותים , במטבח וליד מנועי מכשירים חשמליים כגון מקרר מכשירי מים ועוד
  5.   שירותי אינסטלציה – ניקוי ביוב וביובית
  6. הזמינו מדביר מקצועי בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה
  • רן שירותי הדברה מבצע איתור ניטור והדברה לכול סוגי התיקנים
 

 

לקוחות ממליצים

Call Now Button